تبلیغات
روایت عهد - آقای ظریف،لطفا ظریف تر ...
 
روایت عهد
*و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون*
درباره وبلاگ


بسم الله الرحمن الرحیم
ما از سوختن نمیترسیم که پروانه های عاشق نوریم و هرجا که نور ولایت است گرد آن حلقه میزنیم.پیام ما استقامت است و این همان نوری است که فراتر از زمان و مکان از خزائن معنوی "فاستقم کما أمرت و من تاب معک"بر ما تابیده است و این چنین آینده از آن ماست."والعاقبة للمتقین"

مدیر وبلاگ : t.s kh
نویسندگان
شنبه 23 شهریور 1392 :: نویسنده : t.s kh

                       http://www.rajanews.com/Files_Upload/96118.jpg

آنچه اخیرا در شبکه اجتماعی تویتر بین آقای دکتر ظریف و خانم کریستی‌پلوسی - دختر نانسی پلوسی رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا- رد و بدل شده است با توجه به اشراف آقای ظریف بر مسائل و معادلات سیاسی و جایگاه رسمی ایشان به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، عجیب و غیرمنتظره بود.

 Rosh Hashanah:سال نویهودیان مبارک


ادامه مطلب را از دست ندهید!


http://www.roozcartoon.com/upload/adspics/1378652670-Bijani-fars.jpg


حتما منظورشان از آن مردی که رفته است آقای احمدی نژاد است.جدای از آنکه هولوکاست افسانه ای بیش نیست،دکتر احمدی‌نژاد با طرح یک سؤال هوشمندانه، پاشنه‌آشیل صهیونیسم بین‌الملل را نشانه رفته و پرسیده بود؛ اگر هولوکاست واقعیت داشته باشد، آلمان نازی عامل آن بوده است، بنابراین چرا باید مردم مسلمان فلسطین تاوان جنایت نازی‌ها را بپردازند و چرا یک یا دو استان از آلمان و اتریش به صهیونیست‌ها واگذار نشده است؟ و چنانچه واقعیت نداشته باشد، چرا صهیونیست‌ها با استناد به یک داستان جعلی، مظلوم‌نمایی کرده و خود را از همه دنیا طلبکار می‌دانند؟ احمدی‌نژاد با این سؤال منطقی که هیچ یک از دیپلمات‌های مدعی، جرأت و یا هوشمندی لازم برای طرح آن را نداشته‌اند، مشروعیت جعلی رژیم صهیونیستی را فرو ریخت و از این زاویه درخور تقدیر و تحسین فراوان است.

حال آقای ظریف پاسخ شما چیست؟!!!:

 

اخیرا هم با عضویت جناب ظریف در شبکه اجتماعی فیس بوک حواشی زیادی در رسانه ها ایجاد شد.مخصوصا اینکه چندین صفحه دروغین منتسب به آقایان و خانم های تدبیر و امید برای چند وقتی ازین موقعیت سوءاستفاده کردند.بهتر است آقای ظریف برای خود یک معاون رسیدگی به امور فیس بوکیه انتخاب کنند چون مثل اینکه قرار است با این همه حواشی وقت زیادی از ایشان بگیرد مخصوصا اینکه خودشان شخصا نمیتوانند همه کامنت ها را پاسخ دهند.من نمیدانم با فیلترینگ سایت چه میکنند!!مثل اینکه برخی گفته اند مشکل فیلترینگ را به زودی با فیلترینگ هوشمند حل می کنند.اما  عبدالصمد خرم‌آبادی، مشاور قضایی دادستان کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانهگفته است:

بهره‌ای که صهیونیست‌ها از فیس‌بوک می‌برند

 امروزه شبکه‌های اجتماعی مشکلات زیادی را برای کاربران خود ایجاد کرده و شبکه اجتماعی فیس‌بوک هم از این قاعده مستثنی نیست.

 

در همین راستا با عبدالصمد خرم‌آبادی، مشاور قضایی دادستان کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت‌وگوی اختصاصی شده است.

 

در این مصاحبه فقط به مشکلات امنیتی فیس‌بوک پرداخته شده است و به طور قطع این شبکه در زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی هم مشکلاتی را برای کاربران خود ایجاد کرده است.

 

فیس‌بوک گسترده‌ترین ابزار جمع آوری اطلاعات برای سازمان‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل است

 

عبدالصمد خرم‌آبادی، دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در خصوص نفوذ فیس‌بوک در کشورهای جهان گفت: با توجه به گستردگی سایت فیس‌بوک که از میلیاردها مطلب و صفحه مختلف تشکیل شده، تفکیک محتوای مجرمانه از غیرمجرمانه آن عملاً امکان پذیر نیست.

 

وی افزود: علاوه بر این، مشکل فیس‌بوک قبل از اینکه به محتوایش باشد مربوط به ماهیت و عملکرد آن است، چرا که این سایت بزرگترین و گسترده‌ترین ابزار جمع آوری اطلاعات برای سازمان‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل به شمار می‌رود.

 

خرم‌آبادی تصریح کرد: در مراسمی که سازمان سیا برای تقدیر از زاکربرگ برگزار کرده بود، معاون سازمان سیا اظهار داشته که فیس‌بوک برای ما رویایی بود که به حقیقت پیوست.

 

فیس‌بوک بهترین ابزار گسترش صلح به شیوه صهیونیستی است

 

مشاور قضایی دادستان کل کشور اظهار داشت: فیس‌بوک توسط یک جوان صهیونیست به نام مارک زاکربرگ تاسیس شده است. این شخص به عنوان چهارمین صهیونیست تأثیرگذار در سطح جهان شناخته شده و روابط نزدیک و صمیمانه ای با رژیم اشغالگر قدس دارد.

 

وی افزود: زاکربرگ در جشن شصتمین سال تأسیس رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان میهمان ویژه مورد تقدیر قرار می گیرد و شیمون پرز، رئیس رژیم صهیونیستی شخصاً از دفتر موسسه فیس‌بوک در کالیفرنیا بازدید کرده و اظهار داشته که «فیسبوک بهترین ابزار گسترش صلح به شیوه صهیونیستی است».

 

دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تأکید کرد: وی همچنین در اظهارنظر دیگری گفته است: « رویدادهای اجتماعی خاورمیانه هیچ‌گاه بدون کمک اینترنت و فیس‌بوک آن طور که ما می خواستیم روی نمی‌داد».

 

اطلاعات افراد عضو فیس‌بوک منشأ تصمیمات سازمان‌های امنیتی آمریکا است

 

وی افزود: بر اساس اسناد فوق سری که توسط جولیان آسانژ بنیانگذار سایت ویکی لیکس و همچنین توسط ادوارد اسنودن مأمور سابق سازمان سیا و آژانس امنیت ملی آمریکا منتشر شده، سازمان‌های امنیتی آمریکا از طریق فیس‌بوک اطلاعات و ارتباطات مورد شهروندان عضو فیس‌بوک را در همه زمینه‌ها جمع آوری و مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهد و این اطلاعات منشاء تصمیمات بسیار مهمی در مورد کشورهای ذیربط هستند.

 

خرم آبادی خاطرنشان کرد: به نظر من اهمیت سایت فیس‌بوک در بسیاری از جهات برای سازمان‌های جاسوسی و امنیتی آمریکا بیشتر از سفارتخانه‌های آن‌ها در کشورها است، چرا که سفارتخانه‌های آن‌ها توان و امکانات جمع آوری این حجم عظیم از اطلاعات در همه زمینه‌ها را ندارند.

 

فیس‌بوک به نیابت از CIA وظیفه جمع آوری اطلاعات آشکار از شهروندان سراسر جهان را برعهده گرفته است

 

وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس این اسناد در حال حاضر فیس‌بوک به نیابت از CIA وظیفه جمع آوری اطلاعات آشکار از شهروندان سراسر جهان را برعهده گرفته است و شهروندان با تصور اینکه حریم خصوصی آنها محفوظ است، به راحتی کلیه اطلاعات محرمانه و شخصی خود را در این سایت قرار می دهند.

 

خرم‌آبادی تأکید کرد: اطلاعات شهروندان کشور جزء منابع مهم و اسرار آن کشور است و دولت حق ندارد اجازه دهد بیگانگان به این اسرار دسترسی پیدا کنند، چرا که در عصر حاضر اهمیت اطلاعات کمتر از اهمیت انبارهای مهمات نیست.

 

مشاور قضایی دادستان کل کشور اظهار داشت: شاید اطلاعات یک یا چند فرد از شهروندان عادی یک کشور به تنهایی بی اهمیت به نظر برسد و برای دشمن ارزش چندانی نداشته باشد اما اطلاعات جمع کثیری از شهروندان یک کشور و تحلیلی که از پردازش این اطلاعات به دست می آید ارزش شگفت انگیز و حیاتی دارد.

 

وی افزود: در صورتی که این اطلاعات به دست دشمن برسد، آن کشور در معرض خطر جدی قرار خواهد گرفت، علاوه بر این حتی اطلاعات شخصی یک فرد خاص نیز (مثلا در شرایطی که این فرد یکی از دانشمندان یا نخبگان علمی یا یکی از مسئولین سیاسی یا نظامی کشور باشد) می‌تواند برای سرویس‌های جاسوسی دشمن اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.

 

مردم با تهدیدات و آسیب‌های اجتماعی، اعتقادی و سیاسی فیس‌بوک آشنا نیستند

 

وی تأکید کرد: متأسفانه در زمینه تهدیدات و آسیب‌های اجتماعی، اعتقادی و سیاسی این تارنما کمتر به مردم اطلاع رسانی شده اما تلاش خواهد شد تا در آینده اطلاع رسانی بیشتری در این زمینه انجام گیرد.

 

خرم‌آبادی گفت: من در همین‌جا از همه نخبگان و کارشناسانی که در این زمینه فعالیت پژوهشی داشته‌اند دعوت می کنم تا مردم را با خطرات و تهدیدات فیس‌بوک و سایر شبکه‌های اجتماعی خارجی آشنا کنند.

 

منبع: خبرگزاری فارس

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط : اندر احوالات ظریفی که ضخیم می گوید.،
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


دعای فرج ذکر روزهای هفته
موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پخش زنده حرم
 
 
 
پخش زنده حرم